ZASTOSOWANIE

Agro

Odciągi spalin NORFI do ciągników, kombajnów oraz innych maszyn rolniczych z silnikiem spalinowym

Rozwiązania techniczne NORFI znajdują zastosowanie w serwisach maszyn rolniczych oraz fabrykach pojazdów rolniczych

Projektujemy i realizujemy instalacje wyciągów spalin silnikowych wytwarzanych przez maszyny rolnicze; od prostych, jednostanowiskowych rozwiązań technicznych po zaawansowane projekty na liniach produkcyjnych w fabrykach. Wyciągi spalin NORFI współpracują z ciągnikami, traktorami takich marek jak m.in.: Fendt, New Holland, John Deere, Manitou czy Deutz-Fahr.

Rekomendowane rozwiązania NORFI zapobiegające rozwijaniu się chorób nowotworowych w otoczeniu spalin

WAŻNE

Nie trać zdrowia! Spaliny diesla są rakotwórcze dla ludzi. Od regularnego przebywania w otoczeniu spalin możesz zachorować na raka płuc

W 2012 roku naukowcy Międzynarodowej Agencji Badań nad Rakiem potwierdzili szkodliwość spalin silników diesla, kwalifikując je do kategorii rakotwórczych dla człowieka.

Zaufali nam. Zobacz realizacje w obiektach naszych Klientów

WAŻNE

Pamiętaj! Nawet krótkotrwały kontakt ze spalinami w serwisie maszyn rolniczych może skutkować zawrotami i bólem głowy, uczuciem senności, podrażnieniem oczu, wymiotami a nawet trudnościami w oddychaniu

Twoje zdrowie to wszystko co masz. Dzięki niemu możesz pracować, zarabiać, cieszyć się rodziną i przyjemnościami w życiu. Jeśli nie zadbasz o odpowiednie warunki pracy dla siebie i pracowników narażasz wszystkich na choroby układu krwionośnego, nowotwory płuc, pęcherza moczowego, raka okrężnicy a nawet – w przypadku mężczyzn – prostaty. Nasze rozwiązania zapewnią Ci bezpieczną pracę, eliminując szkodliwe spaliny u źródła ich powstawania.

Nasi Klienci, którzy zdecydowali się poprawić jakość powietrza powiedzieli

Firma NORFI dostarczyła i zamontowała w naszym obiekcie Szynowy wyciąg spalin ALU150 z dwoma wózkami i torem powrotnym. Biorąc pod uwagę terminowość, rzetelność, profesjonalizm i doskonałą jakość produktów, z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy NORFI Polska sp. z o.o. jako solidnego wykonawcę spełniającego najwyższe wymagania.
Raitech sp. z o.o.