Fabryki pojazdów

Doskonale zintegrowane, zautomatyzowane i bezkontaktowe systemy wyciągu spalin do fabryk z branży automotive

Pełna integracja systemu wyciągowego z linią produkcyjną

Całkowicie zautomatyzowany, bezkontaktowy system zapewni ciągłą pracę linii produkcyjnej bez trujących spalin w fabryce  

W systemach bezkontaktowych, personel obsługujący procesy na linii nie musi się martwić o zakładanie ssawki na wydech, jak w tradycyjnych rozwiązaniach. Wszystko odbywa się w sposób automatyczny. System wyposażony jest w czujniki ruchu sam wyszukuje przerwę pomiędzy samochodami i dopasowuje się swoją pozycją do rury wydechowej. 

Stanowisko kontroli zbieżności zintegrowane z odprowadzaniem spalin

Dwa rozwiązania – system tradycyjny oraz system bezkontaktowy dopasowane do potrzeb fabryki

W systemie tradycyjnym ssawka jest zakładana jest na rurę wydechową ręcznie przez operatora. Pozostała część procesu odbywa się już w sposób automatyczny. Wypięcie ssawki czy powrót wózka do pozycji początkowej jest w pełni zautomatyzowane. System bezkontaktowy jest całkowicie zautomatyzowany. Personel obsługujący stanowisko, nie musi się martwić o zakładanie ssawki, gdyż ramię odciągowe automatycznie dopasowuje się swoją pozycją do rury wydechowej.

Dział Handlowy
+48 32 263 33 88
info@norfi.pl

Stanowiska testowe połączone z instalacją wyciągu spalin

Dla stanowisk testowych w fabrykach pojazdów rekomendujemy systemy podpodłogowe wyposażone w ramię lub układ klap wyciągowych

Przesuwne ramię wyciągowe z instalacją podpodłogową, wyposażone w czujniki wykrywające ruch pojazdu na stanowisku.

Podpodłogowy, przejezdny system klap wyciągowych wraz z czujnikami wykrywającymi położenie pojazdu na stanowisku.

System ładowania akumulatorów na linii produkcyjnej

Umożliwia ładowanie akumulatorów poruszająca się wraz z pojazdem z prędkością równą prędkości taśmociągu

System czujników sprawdza na bieżąco pozycję pojazdu reagując na wszelkie zmiany prędkości czy zatrzymanie się linii produkcyjnej. Po odłączeniu urządzenia od pojazdu ładowarka automatycznie powraca do pozycji startowej.

Klienci, którzy skorzystali z naszych usług powiedzieli

Firma NORFI jest naszym długoletnim partnerem handlowym. Jest to firma wiarygodna i solidna. Całokształt dotychczasowej współpracy pozwala nam postrzegać jako partnera, który traktuje w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta. Firma wykonała w jednym z naszych obiektów instalację szynowego wyciągu spalin ALU-150 wraz z dodatkowym wyposażeniem, w związku z powyższym polecamy NORFI Polska sp. z o.o. jako godnego zaufania partnera handlowego.
MAN Bus sp. z o.o.