Montaż i serwis

Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji projektu. Świadczymy usługi montażowe oraz serwis pogwarancyjny na wszystkie urządzenia NORFI

Montaż producenta

Naszym klientom, partnerom handlowym zapewniamy możliwość montażu wszystkich oferowanych urządzeń realizowanego przez Autoryzowany Serwis NORFI. Decydując się na zakup urządzenia wraz usługą montażową NORFI jesteśmy pewni niezawodności systemu, dlatego wydłużamy gwarancję na wyciągi spalin o dodatkowe 12 miesięcy.

Serwis pogwarancyjny

A co w przypadku, gdy termin gwarancji upłynie? Świadczymy przeglądy oraz usługi pogwarancyjne dla każdego typu urządzenia służącego do usuwania spalin silnikowych z pomieszczeń zamkniętych, dotyczy to również odciągów spalin innych producentów specjalizujących się w odciąganiu spalin silnikowych.

Klienci, którzy skorzystali z naszych usług powiedzieli:​

Firma NORFI dostarczyła i zamontowała w naszym obiekcie Szynowy wyciąg spalin ALU150 z dwoma wózkami i torem powrotnym. Biorąc pod uwagę terminowość, rzetelność, profesjonalizm i doskonałą jakość produktów, z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy NORFI Polska sp. z o.o. jako solidnego wykonawcę spełniającego najwyższe wymagania.
Raitech sp. z o.o.