Ramiona wyciągowe

Precyzyjne, bezkontaktowe ustawienie ssawki zapewnia odbiór zanieczyszczeń z każdego procesu technologicznego

Ramiona wyciągowe do pyłów i dymów spawalniczych

Ramiona wyciągowe NORFI w wersji przemysłowej zostały zaprojektowane dla procesów spawania, szlifowania, cięcia, polerowania, przesypywania itp.

Charakteryzują się przemyślaną konstrukcją nośną całkowicie odseparowaną od przewodu wentylacyjnego. Dzięki temu opory wewnątrz przewodu zostały znacznie zmniejszone, a wyciągane zanieczyszczenia nie mają wpływu na konstrukcję nośną ramienia.

Ramiona wyciągowe do spalin silnikowych

Wersja przeznaczona do odciągu spalin różni się tylko zastosowanym wężem

Podobnie jak w ramionach do pyłów i dymów, tak i w tym przypadku prawidłowy balans i łatwość ustawienia ramienia osiągnięto dzięki zastosowaniu siłowników, a ilość przegubów ciernych ograniczono do minimum. Ramię może być montowane bezpośrednio na ścianie za pomocą kielicha obrotowego i ściennego wspornika, jak również do wózka wyciągowego poruszającego się po szynie ALU. 

Dział Handlowy
+48 32 263 33 88
info@norfi.pl

W duecie można więcej. Ramię i wysięgnik

Do zapewnienia jeszcze większej swobody użytkowania ramion odciągowych NORFI, stworzyliśmy wysięgniki poszerzające zakres pracy całego zestawu nawet o 12 metrów. Wysięgniki w pełni współpracują z ramionami NORFI zapewniając ich przedłużenie. W zależności od potrzeb wprowadziliśmy do katalogu trzy rodzaje wysięgników: przegubowe, obrotowe oraz obrotowo-przegubowe. Dodatkowo każdy z modeli zapewnia poziomą regulację do 180°.

Wysięgnik przegubowy 180° do ramion wyciągowych

Wysięgnik obrotowy 180° do ramion z kanałem szynowym ALU 150

Wysięgnik obrotowy – przegubowy 180° do ramion wyciągowych