Szynowy wyciąg spalin z mechanicznym mocowaniem ssawki

Szybkie w działaniu i komfortowe w użyciu rozwiązanie do straży pożarnych

Automatyczne wypięcie ssawki w systemie mechanicznym? To możliwe

Każda sekunda podczas wyjazdu do zdarzenia ma znaczenie, dlatego stworzyliśmy system automatycznego wypięcia ssawki, abyś Ty nie musiał pamiętać o odłączeniu wyciągu spalin od pojazdu. Jak działa system? To proste.

Ssawka posiada wbudowane zapięcie mechaniczne w postaci zacisku. Zakładając ssawkę zapinamy i blokujemy zacisk dźwignią na końcówce rury wydechowej. Podczas wyjazdu z garażu pojazd ciągnie podpiętą ssawkę wraz z ruchomym układem wyciągowym do momentu, kiedy nastąpi jej automatyczne wypięcie.

Automatyczne wypięcie następuje w miejscu określonym przez użytkownika. Odbywa się ono poprzez zwolnienie blokady zacisku za pomocą cięgna sterowanego dźwigniowym układem mechanicznym. System mocowania mechanicznego jest niezależny. Nie wymaga żadnych źródeł zasilania.

Dział Handlowy
+48 32 263 33 88
straz@norfi.pl

TMS / AMS

Dł. kanału: 1 m do 100 m
Śr. węża: 125 mm, 150 mm
Ilość stanowisk: 1 i więcej
Typ wydechu: dolny

AMS-V​

Dł. kanału: 1 m do 100 m
Śr. węża: 125 mm, 150 mm
Ilość stanowisk: 1
Typ wydechu: górny – pionowy

Sposoby włączania wentylatora​ w odciągach spalin do straży pożarnej

Klienci, którzy skorzystali z naszych usług powiedzieli

Firma NORFI zrealizowała dla tutejszej Komendy dostawę i montaż instalacji odciągu spalin typu TMS w pomieszczeniach garażowych JRG w Bystrzycy Kłodzkiej. Wykonanie prace były zrealizowane fachowo i terminowo, dlatego możemy rekomendować NORFI Polska sp. z o.o. jako bardzo rzetelną i solidną.
KP PSP Kłodzko