Współpraca

Zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane poszerzeniem swojej oferty o wyciągi spalin NORFI 

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku z rozpoznawalnym produktem i skutecznym know-how w dziedzinie wyciągów spalin

Produkty NORFI sprawiają, że praca w środowisku narażonym na obecność zanieczyszczeń takich jak spaliny silnikowe, dymy i pyły spawalnicze staje się możliwa do wykonania bez angażowania dodatkowych niewygodnych dla użytkownika środków ochrony indywidualnej (np. maski). 

Jesteśmy obecni na rynku od ponad 40 lat, dbamy o jakość powietrza w pomieszczeniach zamkniętych nie tylko w ośrodkach w Europie ale też Azji, Ameryce Północnej oraz Południowej.  

Marka NORFI jest rozpoznawalna globalnie, stała się synonimem jakości i gwarancji skuteczności. Jeśli jesteś zainteresowany poszerzeniem swojej oferty o urządzenia NORFI to zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Marcin Bartnik
Dyrektor Sprzedaży
+48 795 138 004
dystrybucja@norfi.pl

Oprócz wysokiej klasy produktu i korzystnych warunków, jako nasz Partner zyskasz

Indywidualny opiekun produktu

Od początku współpracy za wszystkie kontakty i zapytania odpowiada jeden opiekun produktu, dzięki temu masz pewność, że do Twojej dyspozycji będzie osoba, która jest zawsze “w temacie”.

Priorytetowe podejście

Nie ma dla nas ważniejszej kwestii niż dbanie o Twoje sprawy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Twoje zapytania były realizowane zawsze na czas z najwyższą starannością.

Szkolenia produktowe

Dla naszych Partnerów organizujemy liczne szkolenia produktowe dostosowane do poziomu znajomości zagadnień związanych z wyciągami spalin. Szkolenia przeprowadzamy w siedzibie Twojej firmy lub online. Częstotliwość szkoleń jest podyktowana Twoimi potrzebami.

Doradztwo techniczne

Nasze szkolenia zapewnią Tobie i Pracownikom swobodne poruszanie się po ofertowanych produktach,  jednak jeśli potrzebujesz indywidualnej konsultacji projektu lub planowanej realizacji, możesz liczyć, że znajdziemy jak najlepsze rozwiązanie techniczne dla Twojego zagadnienia.

Wsparcie marketingowe

Możesz liczyć na nasze wsparcie również w zakresie wspólnych akcji promocyjnych, wystawienniczych, materiałów marketingowych takich jak spersonalizowane ulotki czy katalogi cyfrowe, drukowane.  

Pakiet dodatkowych benefitów

Jako nasz Partner dysponujesz dodatkowymi benefitami jak np. zaproszenia do udziału w zamkniętych eventach, ogólnokrajowych wydarzeniach targowych czy dostęp do osobistego profilu na naszej stronie, skąd pobierzesz zawsze aktualne materiały handlowe.